Wydobądź więcej ze swojego iPada dzięki tej pomocnej radzie

iPady stały się tak popularne wśród konsumentów z bardzo prostego powodu: są absolutnie niesamowitymi urządzeniami.

Choć iPady są świetne, aby jak najlepiej je wykorzystać, musisz poświęcić czas na zapoznanie się z funkcjami urządzenia i najlepszym sposobem jego obsługi. Ten artykuł zawiera mnóstwo świetnych wskazówek dotyczących iPada, więc czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Tworzenie folderów na iPadzie jest łatwe. Po prostu przytrzymaj palec nad ikoną aplikacji, aż zacznie się poruszać. Gdy zacznie się poruszać, po prostu przeciągnij i upuść na inną ikonę aplikacji. iPad nadaje aplikacji nazwę w momencie jej utworzenia; jednak możesz zmienić nazwę folderu według własnych upodobań.Jeśli Twoi znajomi również posiadają iPady, możesz udostępnić im całą swoją bibliotekę muzyczną i wideo. Otwórz aplikację ITunes i aktywuj funkcję udostępniania domu. Musisz także wprowadzić swój Apple ID w menu muzyki i wideo na iPadzie. Aby uzyskać dostęp do biblioteki udostępnionej, otwórz aplikację muzyczną lub wideo i wybierz więcej. Będziesz wtedy miał dostęp do listy bibliotek współdzielonych.Jeśli chcesz jak najszybciej naładować iPada, nie używaj ładowarki do iPhone’a. iPad zużywa 10 watów, a iPhone 5 watów. Ładowanie ładowarką do iPhone’a zajmie znacznie więcej czasu. Trzymaj się ładowarki wysłanej z iPadem.Dla oddanego użytkownika iPada, który spędza dużo czasu w podróży, konieczne jest noszenie dodatkowej baterii, która została naładowana. Wydobądź więcej ze swojego iPada dzięki tej pomocnej radzie

Bardzo niewygodne jest brak soku w samolocie lub pociągu, bez nadziei na podłączenie ładowarki, dopóki nie dotrzesz do celu.Jeśli chcesz zabezpieczyć kopie zapasowe iPada, możesz to zrobić, otwierając iPada w iTunes, przechodząc do zakładki podsumowania i wybierając Szyfruj dane.

W ten sposób wszystkie informacje będą bezpieczne na wypadek, gdyby coś się stało, a utracisz wszystkie informacje na iPadzie.Czy wiesz, że możesz wydrukować dokumenty, które masz na iPadzie? Musisz kupić drukarkę obsługującą AirPrint. Będąc w pobliżu drukarki, przejdź do menu udostępniania i wybierz drukarkę. Jeśli masz komputer Mac, możesz pobrać aplikację o nazwie Printopia, aby wysyłać zadania drukowania do drukarki podłączonej do komputera Mac.Jeśli jesteś zawsze w ruchu, powinieneś kupić nakładkę Smart Cover na swojego iPada. Te pokrowce uśpią iPada od razu po ich zamknięciu. Te pokrowce pasują lepiej niż jakikolwiek inny produkt na rynku i będziesz mógł wybierać spośród wielu różnych kolorów.Sprawdzając nowe aplikacje, nie zapomnij o bezpłatnych opcjach. Często są tak samo dobre jak wersja płatna, chociaż mogą zawierać reklamy. Jest to również świetny sposób na wypróbowanie wersji próbnej przed zakupem pełnej wersji, która nie zawiera żadnych natrętnych reklam.Nie musisz zapisywać dokumentów na iPadzie, aby je udostępniać. Uzyskaj do nich dostęp przez Internet i otwórz menu udostępniania. Będziesz miał wtedy dostęp do listy wszystkich otwartych dokumentów. Stuknij w dokument, który chcesz udostępnić. Jeśli chcesz udostępnić całą stronę, będziesz mógł wysłać ją jako dokument Word lub jako PDF.Jak wspomniano w akapicie otwierającym ten artykuł, popularność iPadów nie jest przypadkowa. Powodem, dla którego są tak uwielbiane, jest to, że oferują użytkownikom wiele wspaniałych funkcji. Aby zapewnić maksymalne wykorzystanie swojego iPada, zastosuj wszystkie wspaniałe porady, których nauczyłeś się, czytając ten artykuł.