Zapraszamy do Rospudy na Suwalszczyźnie, gdzie cisza nabiera zupełnie innego wymiaru. Nasz obiekt zapewnia przybywającym doń turystom niezapomniane wrażenia, zapewnia to wszystko, czego tylko można oczekiwać.

Tu można poczuć się jak u siebie w domu, można poczuć się bardzo swobodnie, można po prostu odpowiednio wypocząć, naładować akumulatory. Gwarantujemy, że każdy, kto do nas przybywa, chce tu wrócić, a nasze wakacje wspomina z bardzo dużym rozrzewnieniem. Nasza posiadłość znajduje się w bardzo cichej okolicy, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki. Rankiem budzi nas wschodzące słońce, a jeśli jesteśmy rannymi ptaszkami, to właśnie śpiew przedstawicieli ptasiej rodziny jest tym czynnikiem, który nas powita. Rozległe jeziora, lasy, łąki to miejsce, w którym możemy zetknąć się z różnymi gatunkami zwierząt. Mazury nie bez przyczyny są nazywane cudem natury, a w tym miejscu, tuż obok naszej posiadłości można o tym doskonale się przekonać.

Oprócz możliwości obcowania z naturą, oprócz możliwości doznania prawdziwej ciszy oraz spokoju, oferujemy przybywającym do nas gościom szereg innych atrakcji, z których oni bardzo chętnie korzystają.

Mowa jest między innymi o dostępie do własnej plaży, na której można przebywać dniem i nocą. Oferujemy możliwość rozpalenia grilla, wypożyczenia rowerów, aby móc ruszyć w trasę jednośladem po wspaniałych mazurskich ścieżkach rowerowych. Nie brakuje leżaków, mebli ogrodowych, a więc elementów, które pozwalają nam na naprawdę odpowiedni odpoczynek na miejscu. Nasza posiadłość znajduje się w samym centrum wspaniałej krainy Rospudy, ale dostęp do niej nie jest bardzo utrudniony. Można bardzo łatwo do nas trafić, można przybyć tutaj o każdej porze roku.

Wyjątkowe wrażenia gwarantujemy niezależnie od pory roku, w której spragnieni ciszy, odpoczynku goście chcą do nas przybyć. Oczywiście warto jest wcześniej zapoznać się z fotografiami oraz innymi szczegółami związanymi zarówno z naszym obiektem jak i całym jego otoczeniem, atrakcjami, które podkreślają wyjątkowość tego terenu.