Wschodni szlak rowerowy

Green Velo to szlak rowerowy, który znajduje się na wschodzie. To największa tego typu inwestycja w Polsce, dlatego warto tam być i warto się przekonać jak to wygląda.

Mamy tutaj wielokulturowość, ale mamy również bogactwo przyrody, a tego na wschodzie nie brakuje. Tam jest jeszcze wiele terenów niezadeptanych przez turystów, dlatego warto się tam pojawić i to wszystko sprawdzić. Jazda na rowerze daje wiele radości, ale tym bardziej, jeśli mamy wyznaczony specjalny szlak. Wtedy można jeszcze milej spędzić czas z rodziną czy ze znajomymi i warto się tam udać. Trasa wiedzie aż przez pięć województw taki jak warmińsko- mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Czeka nas niezła wyprawa i jeśli nie czujemy się na siłach to zawsze można to rozłożyć na raty. Ważne żeby tam być i poczuć ten wyjątkowy klimat, którego nie doświadczymy w żadnym innym miejscu. Projekt pochłonął wiele pieniędzy, ale widać, że było warto. Mamy wszystko bardzo dobrze znakowane i mamy wszystko przygotowane.

Nasza wyprawa rowerowa

Jeśli zdecydujemy się na przejechanie całego szklaku to mamy do pokonania 1887,5 kilometra. Dużo dni upłynie zanim przejdziemy całość, ale na wakacje będzie jak znalazł i na pewno będą to dla nas niezapomniane chwile. Można wybierać różne trasy, które trudnością dopasujemy do swoich umiejętności. Warto zaznajomić się z tym szlakiem i wtedy, jeśli będziemy planować wyprawę rowerową to weźmiemy pod uwagę to wyjątkowe miejsce. Was chód dla większości z nas jest terenem obcym, a przecież jest tam tak bardzo duo do zobaczenia. Można poznać tę kulturę można zasmakować w ich kuchni. Tego nam właśnie trzeba zwłaszcza, jeśli mieszkamy w dużym zatłoczonym mieście. Więcej potrzebnych nam informacji o tym wyjątkowym szklaku rowerowym znajdziemy na green velo. Można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o tym miejscu, co powinno nas jeszcze bardziej zachęcić do tego żeby je odwiedzić w tym sezonie.