Urlop w malowniczych Beskidach

Turyści, którzy chcą wypocząć w polskich górach, jednak nie lubią natłoku turystów w Tatrach, mogą wybrać Beskidy.

Jednym z najbardziej malowniczych miejsc jest Beskid Wyspowy, znajduje się pomiędzy Doliną Raby a Kotliną Sądecką. Nazwa wzięła się od kilkudziesięciu wzgórz, które wyglądem mogą przypominać samotne wyspy. Najwyższym szczytem jest Mogielnica, znajduje się na wysokości 1170 m n.p.m.

Urlop w malowniczych Beskidach

Ośrodek Serce Beskidu u podnóża Mogielnicy

U podnóża Mogielnicy znajdziemy ośrodek wypoczynkowy Serce Beskidu, jest to obiekt w miejscowości Słopnice, która jest bardzo dobrą bazą wypadową dla osób, które przyjeżdżają w góry na narty czy też w okresie letnim wybierają piesze wędrówki czy też wycieczki rowerowe. Na miejscu dla turystów znajduje się 20 miejsc w hotelu oraz możliwość wynajęcia dwóch domków dla siedmiu osób. Domki są bardzo dobrze wyposażone, posiadają aneks kuchenny, duży taras, z którego rozpościera się piękny widok na tutejszą okolicę. Na miejscu znajdziemy kod tenisowy, boisko do piłki, możemy skorzystać z altany grillowej, dostępny jest również piec do pizzy, na miejscu powstają także regionalne wyroby w wędzarni.

Ośrodek Serce Beskidu to duża sala jadalno-bankietowa, która może pomieścić 120 osób. Jest to zatem bardzo dobre miejsce na przyjęcie weselne, organizację imprez okolicznościowych. Na terenie ośrodka znajduje się monitorowany parking, możemy także skorzystać z sauny, jacuzzi, ulokowany jest tu także kącik dla najmłodszych. Dostępna jest również bardzo dobrze wyposażona sala konferencyjna, można zorganizować tu szkolenie firmowe, wyjazd integracyjny, sala może pomieścić do 120 osób, dodatkowo dostępna jest baza noclegowa. Do dyspozycji jest sprzęt multimedialny z dostępem do bezprzewodowego internetu.

Serce Beskidu to świetna baza wypadowa na szlaki prowadzące na Mogielnicę, Ćwilin, Łopień czy Lubogoszcz. Na stronie internetowej sercebeskidu.pl znajdziemy szczegóły dotyczące bazy noclegowej, organizacji imprez okolicznościowych. Jest to bardzo urokliwe miejsce, Beskidy nie są miejscem obleganym przez turystów, znajdziemy tu spokój, możemy wypoczywać wraz z całą rodziną lub grupą przyjaciół.