Proxy to najlepsze rozwiązanie

Często zastanawiamy się czy nasze IP jest widoczne w Internecie? Niestety, ale jest widoczne to bardzo dobrze. Służby, które namierzają różne osoby właśnie ten adres sprawdzają. Doszło do kłótni na forum? Chce ktoś kogoś oddać do sądu?

To właśnie IP zaprowadzi nas pod właściwy adres w domu, w którym ta osoba mieszka albo pracuje. Tak to wygląda, dlatego trzeba się z tym liczyć, że anonimowości nie mamy. Co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Na pewno przyda nam się serwer polskie proxy, który idealnie się nadaje do tego żeby się ukrywać. W tym celu został stworzony i trzeba przyznać, że spełnia swój cel i wiele osób jest z niego zadowolonych. Serwer proxy to nic innego jak pośrednik w łączeniu się z innymi stronami. Zanim połączymy się ze storna łączymy się z serwerem, co skutkuje tym, że nasze IP znika i jest widoczne tylko tego serwera. Bezpieczeństwo jest wtedy zapewnione, dlatego warto taki serwer proxy polskie wykorzystać. Nie jest to trudne, bo w każdej przeglądarce w kilka minut wykonamy konfiguracje. Zanim tego dokonamy trzeba sprawdzić, który z serwerów jest dla nas najlepszy, a wtedy będziemy mogli wybrać ten, który ma dobrą szybkość łącza, bo na pewno nam na tym bardzo zależy.


Jaki serwer wybrać?

Nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie, bo wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy wymagania? Jeśli chcemy mieć stałe, stabilne i szybkie łącze to na pewno wersja płatna spełni nasze wymagania. Te osoby, które pracują na komputerach często właśnie z tego korzystają i są bardzo zadowolone. Dla pozostałych osób albo dla takich, które dopiero chcą sprawdzić jak to działa polecić można wersje darmową. Potestują sobie i będą wiedziały czy to jest dla nich czy jednak będą szukały czegoś innego. Doświadczenie lepiej zbierać za darmo, dlatego wybierzmy polskie proxy, które jest bezpieczne i pewne. Te osoby, które z tego serwera proxy korzystają są naprawdę bardzo zadowolone i my już dzisiaj możemy do nich dołączyć. Wreszcie uda nam się być w stu procentach anonimowym w Internecie.

Zamieszczono w: Blog