Pozbądź się pajączków i rozszerzonych naczynek

Przyczyn powstawania popękanych naczynek może być wiele, jednak obecnie dostępne są laserowe zabiegi, które pomogą nam pozbyć się tego defektu kosmetycznego na zawsze.

Nieinwazyjne zabiegi redukcji naczyń włosowatych za pomocą światła lasera w naturalny sposób usuwają żyłki, pajączka i zmiany naczyniowe na różnych obszarach ciała. Laseroterapia do zamykania naczyń włosowatych to stosunkowo bezbolesny zabieg, który zwiększa produkcję kolagenu, dzięki czemu te naczynka naturalnie znikają. Zalecane jest przejście kilku zabiegów w odstępie kilku tygodni dla uzyskania jak najlepszych efektów.

Pozbądź się pajączków i rozszerzonych naczynek

Bezpieczne i skuteczne zamykanie naczynek za pomocą lasera

Usuwanie naczyń włosowatych to leczenie pojedynczych rozszerzonych naczyń włosowatych za pomocą energii lasera w celu ukierunkowania dopływu krwi do naczynia. Ciepło z lasera może uszkodzić ścianę naczynia, powodując samoczynne zamknięcie i zanikanie naczynia. Twoje ciało w naturalny sposób wyeliminuje zniszczone naczynia włosowate poprzez układ limfatyczny. Jest to zabieg niechirurgiczny, dzięki czemu możesz wyjść z gabinetu medycyny estetycznej z większą pewnością siebie i skórą pozbawioną nieestetycznych pajączków, rozszerzonych naczynek, które mogą pojawiać się na całym ciele oraz twarzy.

Lasery używane do zamykania naczynek mogą operować na zasadzie różnych długości fal. Długość fali określa również głębokość penetracji przez naskórek i skórę właściwą. Dłuższe fale mogą być preferowane w przypadku głębszych zmian naczyniowych, takich jak popękane naczynka na nogach i ciele, podczas gdy krótsze fale mogą być odpowiednie w przypadku powierzchownych zmian naczyniowych, takich jak teleangiektazje twarzy.

Wybierając laserowe zamykanie naczynek można uniknąć niektórych zagrożeń i powikłań związanych z alternatywnymi opcjami leczenia. Za pomocą lasera problematyczne naczynia krwionośne i pajączki można bezpiecznie i skutecznie leczyć bez znieczulenia, zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Dużą zaletą takiego zabiegu jest jego wygoda i szybkość, jak również komfort pacjenta w trakcie procedury.

Zamieszczono w: Blog