Oddychaj łatwiej dzięki tej radzie dotyczącej astmy

Przy ponad 17 milionach mężczyzn, kobiet i dzieci cierpiących na astmę w samych Stanach Zjednoczonych istnieje bardzo duża szansa, że ??Ty lub ktoś, kogo znasz, cierpi na tę chorobę układu oddechowego.

Na szczęście ten zestaw starannie dobranych wskazówek i sztuczek zapewni Ci więcej informacji na temat astmy.Jeśli chcesz użyć nawilżacza lub waporyzatora, wyczyść go dokładnie. Jeśli zawiera kurz lub cokolwiek innego, twoje płuca będą przeszkadzać cząsteczkom zawartym w parze. Pozostaw nawilżacze i waporyzatory na chwilę w wodzie i upewnij się, że są suche przed ich użyciem.Nie zamiataj swojego domu podczas sprzątania. Spowoduje to rozsypanie się kurzu wszędzie i utrudni oddychanie. Zamiast tego należy użyć mokrego mopa, aby kurz i zanieczyszczenia przykleiły się do podłogi. Unikaj używania aerozoli podczas czyszczenia, ponieważ te produkty mogą wywołać astmę.Jeśli nie jesteś w formie, solidny schemat ćwiczeń może pomóc złagodzić objawy astmy. Faktem jest, że niewystarczający wysiłek fizyczny może łatwiej doprowadzić ciało do wyczerpania. Przesuwając swoje granice, wzmacniasz funkcje niezbędne dla ogólnej równowagi twojego ciała, zmniejszając prawdopodobieństwo, że twoje ciało zwariuje.Jeśli cierpisz na astmę, ważne jest, aby prawidłowo używać inhalatora. Upewnij się, że bierzesz głęboki oddech przed zażyciem pompy na astmę. Nieprawidłowe używanie inhalatora na astmę może spowodować, że nie będziesz otrzymywać odpowiedniego leczenia w celu kontrolowania objawów astmy.Jeśli zamierzasz ćwiczyć, zacznij bardzo powoli. Nagłe ćwiczenia, takie jak start w biegu, mogą wywołać astmę u większości ludzi. Info Biznes - Biznesowe porady i ciekawostki

Możesz ćwiczyć, ale wykonaj kilka ćwiczeń rozgrzewających, które stopniowo zwiększą tętno, aż poczujesz się komfortowo po cięższych ćwiczeniach.

Nie zmuszaj się do ćwiczeń, jeśli czujesz, że będziesz mieć atak astmy.Kup osuszacz, jeśli cierpisz na sezonowe alergie. Suche środowiska są znacznie lepsze dla astmatyków niż obszary o wysokiej wilgotności. Zastosowanie osuszacza stworzy najlepszy dom dla twoich problemów z astmą. Pomoże to również całej rodzinie, ponieważ dom będzie przyjemniejszy do zamieszkania.Jeśli masz objawy astmy, ale nigdy nie zdiagnozowano u Ciebie tej choroby, ważne jest, aby natychmiast zgłosić się do lekarza, ponieważ inne schorzenia mogą przypominać astmę. Ponadto, jeśli dowiesz się, że masz astmę, ważne jest, aby natychmiast rozpocząć leczenie.Jeśli Twoje dziecko wykazuje jakiekolwiek objawy astmy, natychmiast zanieś je do lekarza. Rozpoczęcie leczenia w młodym wieku może pomóc Twojemu dziecku żyć dłużej i zdrowiej. Upewnij się, że lekarz Twojego dziecka sprawdza astmę również podczas corocznych badań kontrolnych.Upewnij się, że zbadałeś, co powoduje ataki astmy, aby jak najlepiej uniknąć radzenia sobie z nimi. Osoby cierpiące na astmę mają na ogół różne czynniki wyzwalające, takie jak pyłki, sierść zwierząt domowych i dym. Staraj się unikać rzeczy, które powodują zaostrzenie astmy.Astma jest powszechnie powiązana z alergiami. Osoby z alergią mają tendencję do rozwoju astmy częściej niż osoby, które jej nie mają, a reakcje alergiczne mogą służyć jako wyzwalacze ataków astmy. Dlatego ważne jest, aby prawidłowo zdiagnozować alergie, a dokładniej, aby wiedzieć, na które alergeny należy uważać. Ta wiedza pozwoli Ci uniknąć sytuacji, w których możesz być narażony na atak astmy.Teraz, gdy uzbroiłeś się w informacje na temat typowych objawów, wyzwalaczy i sposobów leczenia tej powszechnej choroby układu oddechowego, będziesz lepiej przygotowany do omówienia opieki medycznej i profilaktyki. Zapamiętaj tę przydatną i wysoce zalecaną radę, aby zrobić wszystko, aby wyprzedzić astmę o krok.