Chirurgia plastyczna i Ty – co musisz wiedzieć

Jeśli miałeś wcześniej operację plastyczną, zdajesz sobie sprawę z niektórych pułapek i błędów, które można popełnić, podejmując decyzję.

Jeśli nigdy nie miałeś wykonanej procedury, konieczne jest, abyś zrozumiał wszystko, co możesz, aby iść do przodu. Zapoznaj się z poradami ekspertów, aby poprowadzić swoją ścieżkę.Prawdopodobnie będziesz musiała usunąć włosy przed operacją; zapytaj swojego chirurga, jaka metoda jest najlepsza. Zwykle najlepszym rozwiązaniem jest depilacja woskiem, ale jeśli nie masz dużo włosów, możesz się golić. Twój chirurg powinien być w stanie polecić lepszą metodę i najlepsze produkty.Jeśli rozważasz operację powiększenia piersi, przed kontynuowaniem powinnaś rozważyć wszystkie zagrożenia związane z jakąkolwiek operacją. Jedną z najczęstszych skarg pacjentek, które przeszły operację powiększenia piersi, jest utrata czucia w okolicy brodawki sutkowej. Aby zmniejszyć ryzyko, przed zabiegiem omów swoje obawy z chirurgiem plastycznym.Aby upewnić się, że zabieg kosmetyczny jest wykonywany przez przeszkolonego specjalistę, zbadaj doświadczenie lekarza. Dowiedz się, gdzie się kształcili. Jakie mają licencje i certyfikaty. Jakiekolwiek dodatkowe szkolenia, które mogli przejść, i jeśli istnieją jakiekolwiek informacje o nich w lokalnym Departamencie Zdrowia. Zapytaj również lekarza, ile razy wykonał zabieg, który chcesz.Zbadaj chirurga plastycznego. Poszukaj rekomendacji i opinii innych osób, które przeszły już operację wykonaną przez lekarza. Najlepiej to sprawdzić przed wykonaniem operacji. Nie chciałbyś, aby zabieg wykonywał lekarz, który ma mniej niż doskonałe recenzje.Zawsze pamiętaj, że znieczulenie niesie ze sobą ryzyko. Jednym z tych zagrożeń jest arytmiczne bicie serca. To nieregularne tętno może być spowodowane znieczuleniem ogólnym. Nieregularne rytmy serca są spowodowane brakiem przepływu krwi. Skutkiem może być nieregularne bicie serca lub arytmia. Dlatego przed podjęciem decyzji o jakiejkolwiek operacji należy dokładnie rozważyć zalety i wady.Patrząc na każdy rodzaj operacji, zawsze powinieneś być przygotowany na problemy. Czym jest trening EMS?

Jest to jeszcze bardziej prawdziwe w przypadku chirurgii plastycznej, ponieważ masz również szansę na nieudaną pracę.

To nie ma na celu odstraszyć, tylko jako przypomnienie, aby mieć pod ręką numer chirurga rezerwowego.Przy wyborze chirurga plastycznego należy zadać konkretne pytania i zastanowić się nad pewnymi kwestiami. Nie powinieneś wybierać chirurga wyłącznie na podstawie ceny. Będziesz potrzebował chirurga posiadającego certyfikat zarządu. Potrzebujesz chirurga, który poświęci czas, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i obawy. Powinieneś zaufać swojemu instynktowi, jeśli twój chirurg sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo, powinieneś znaleźć inny.Prawie wszystkie rodzaje chirurgii plastycznej wymagają pewnego rodzaju znieczulenia. Pamiętaj, że nie ma jednego rodzaju znieczulenia, który działa we wszystkich przypadkach, więc koniecznie porozmawiaj z lekarzem o potencjalnych zaletach i wadach różnych opcji. Wiele razy w przypadku większych operacji wymagane będzie znieczulenie ogólne.Porozmawiaj bezpośrednio ze swoim ubezpieczycielem o płatności za operację plastyczną. Chociaż procedury planowe zazwyczaj nie są objęte gwarancją, nigdy nie wiadomo, dopóki nie spróbujesz. W szczególności, jeśli możesz udowodnić, że musisz wykonać zabieg z powodów medycznych. Możesz otrzymać odszkodowanie. Porozmawiaj pod każdym możliwym kątem, aby zobaczyć, czy możesz uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź.Teraz, gdy masz już dobre informacje do przemyślenia, przystąp do budowania wiedzy na temat pożądanych procedur. Na początku lub kontynuuj swoją podróż do chirurgii plastycznej. Korzystanie z porad, które przeczytałeś tutaj, może znacznie zmienić twoje wrażenia. Może również poprawić jakość Twoich wyników.