Nie rozumiesz gry w nieruchomości? Przeczytaj te wskazówki dotyczące zakupów!

Czy naprawdę myślisz, że o kupnie nieruchomości wiesz absolutnie wszystko? Istnieje wiele informacji o nieruchomościach, których możesz się dowiedzieć.

Nawet kupujący z wieloletnim doświadczeniem stale czytają nowe wskazówki dotyczące nieruchomości. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o nieruchomościach i podejmowaniu dobrych decyzji.Upewnij się, że oferta, którą złożysz na żądaną nieruchomość, jest atrakcyjna dla sprzedającego. Porozmawiaj ze swoim pośrednikiem w handlu nieruchomościami i prawnikiem, aby uzyskać realistyczne podejście do składanej oferty. Jeśli Twoja oferta jest skierowana do życzeń sprzedawców, nie zawahają się oni kontynuować Twojej transakcji.Jeśli ufasz pośrednikowi, którego wybrałeś do zakupu nieruchomości, w Twoim interesie może być zapytanie usługodawców w innych aspektach zakupu. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami regularnie współpracują z kredytodawcami hipotecznymi i innymi osobami i mogą polecić tych, z którymi mają profesjonalne relacje. W ten sposób można wyeliminować z procesu wiele domysłów.Zapytaj swojego agenta nieruchomości, czy jest agentem lub pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Pośrednik w obrocie nieruchomościami ma większe wykształcenie niż pośrednik w obrocie nieruchomościami, chociaż agent może mieć większe doświadczenie. W większości stanów agenci nieruchomości pracują dla pośrednika, który ma licencję. Oba mogą pomóc ci znaleźć dom, ale możesz preferować jeden od drugiego.Rozważając zakup konkretnego domu, warto zwrócić uwagę na najbliższe sąsiedztwo. Jeśli kupisz dom, będą twoimi sąsiadami. Przyjrzenie się, kim mogą być ci ludzie, jest dobrym pomysłem przy podejmowaniu decyzji, gdzie będziesz mieszkać przez kilka następnych dekad swojego życia.Uzyskaj wstępną zgodę na pożyczkę hipoteczną, zanim zaczniesz szukać domów. W ten sposób możesz polegać na faktach, a nie na emocjach, gdy zaczniesz przeglądać domy i zacząć chcieć tego, na co możesz nie stać. Nie rozumiesz gry w nieruchomości? Przeczytaj te wskazówki dotyczące zakupów!

Mając na uwadze wyraźną liczbę, możesz być bardziej wydajny podczas zakupów w domu.Aby dowiedzieć się wszystkiego o swoim nowym domu, spędź trochę czasu z poprzednimi właścicielami.

Zadaj im pytania dotyczące wszystkich napraw, które wykonali. Jeśli nie było wielu napraw, dowiedz się, czy dom wymaga naprawy, czy też jest to stosunkowo nowy dom. Jeśli przeprowadzili wiele, może być coś nie tak z domem.Przed podjęciem decyzji o zakupie domu należy uwzględnić koszty utrzymania. Na przykład dom w północnej części stanu Nowy Jork będzie wymagał większych kosztów ogrzewania niż dom w Arizonie. Alternatywnie woda będzie kosztować więcej w Arizonie niż w Mississippi. Zdecyduj, co jest dla Ciebie najważniejsze, i weź to pod uwagę.Kupno domu za gotówkę ma zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty. Jeśli kupujesz dom za gotówkę, omijasz proces wstępnej kwalifikacji i nie ponosisz bieżących wydatków na opłaty za udzielenie kredytu, opłaty za wycenę i koszty zamknięcia. Unikasz również odsetek od kredytu hipotecznego. Jeśli dom jest Twoim głównym miejscem zamieszkania, minusem zakupu domu za gotówkę jest to, że tracisz ulgi podatkowe, które są dostępne dla właścicieli domów, którzy mają konwencjonalną pożyczkę.Jeśli szukasz domu i znajdziesz idealny dom w odpowiedniej cenie, kup go. Wahanie się nie zapewni lepszej ceny. Jeśli będziesz czekać i popatrzeć na inne domy, ktoś inny może przyjść i kupić twój wymarzony dom spod ciebie.Teraz, gdy dotarłeś do końca tego artykułu, dowiedziałeś się kilku rzeczy o kupowaniu nieruchomości. Wiele osób wierzy, że w nieruchomościach jest karma, więc dobry uczynek dla przyjaciela może kiedyś wrócić i cię wynagrodzić.