Wszystko, co trzeba wiedzieć o ofercie peelingu kawitacyjnego

Zabieg peelingu kawitacyjnego to nic innego jak usuwanie martwego naskórka z twarzy za pomocą ultradźwięków Zabieg ten może być również z powodzeniem stosowany zarówno na plecy jak i na dekolt.

Jest to bardzo delikatna metoda, dlatego też może być stosowana również  w przypadku bardzo wrażliwej skóry. Jego popularność wynika również z faktu, że nie tylko jest skuteczny, ale  dlatego, że na pierwsze efekty nie trzeba długo czekać. Przeciwskazaniem do zabiegu są m.in. trądzik, choroba nowotworowa oraz wszczepiony rozrusznik dlatego też przed każdym zabiegiem stan zdrowia jest konsultowany.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o ofercie peelingu kawitacyjnego

Jak przebiega zabieg peelingu kawitacyjnego oferowanego w gabinetach kosmetologicznych?

Czas trwania jednego zabiegów to około 60 minut, jednak czas ten uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań każdej pacjentki. Przed wykonaniem peelingu konieczne jest całkowite i dokładne zmycie makijażu – twarz powinna pozostać wilgotna, ponieważ wtedy dochodzi do powstania pęcherzyków z gazem, które podczas zabiegu zostają rozbite. Efektem tego jest pozbycie się starego naskórka oraz pobudzenie skóry do regeneracji. Peeling sprawia, że skóra jest dotleniona i pozbawiona szkodliwych substancji. Dzięki czemu stosowana pielęgnacja jest zdecydowanie bardziej skuteczna. Nie jest to bolesny zabieg, a w czasie jego trwania można odczuwać jedynie mrowienie. Co ważne, jest to zabieg bezinwazyjny, a więc całkowicie bezpieczny. Dla osiągnięcia pożądanego rezultatu należy go powtórzyć kilkakrotnie, choć efekty widoczne są już przy za pierwszym razem. W szczegółowy sposób o tym, czy jest peeling kawitacyjny, można znaleźć na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/peelingi/peeling-kawitacyjny. Znajdują się tam również informacje na temat przeciwwskazań do tego rodzaju zabiegu oraz propozycje innych zabiegów zarówno na ciało, jak i na twarz, które będą doskonałym uzupełnieniem zabiegu peelingu kawitacyjnego. 

Zamieszczono w: Blog