Fantastyczne GreenTips, aby zwiększyć zaoszczędzoną energię

Utrzymanie zielonej energii w domu nie musi być trudne, a niesie za sobą wiele korzyści dla Ciebie i Twojej rodziny! Wystarczy zainstalować programowalny termostat lub wyłączyć światło, gdy wychodzisz z pokoju.

Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać więcej wskazówek, jak korzystać z zielonej energii!Jeśli zastanawiasz się nad przejściem na zieloną energię, najprostszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zadzwonić do obecnego dostawcy energii elektrycznej i sprawdzić, czy oferuje zieloną energię. Wiele firm elektrycznych oferuje te źródła zasilania swoim klientom. Mogą jednak kosztować nieco więcej, aby zrównoważyć ilość pieniędzy, którą musieliby zainwestować w źródła.Rozważ zainstalowanie słonecznego systemu podgrzewania wody. Jeśli mieszkasz w obszarze, w którym mrozy są mało prawdopodobne, możesz kupić systemy, które przepuszczają wodę przez systemy ogrzewania słonecznego, zanim zostaną wpompowane do użytku. Nadal dobrym pomysłem jest posiadanie zwykłego podgrzewacza wody na wypadek nadmiernego zużycia ciepłej wody lub pochmurnej pogody.Jeśli przełączenie domu na energię słoneczną przekracza twoje możliwości finansowe, spróbuj przełączyć tylko jeden pokój, np. sypialnię, na energię słoneczną. W Internecie dostępne są zestawy fotowoltaiczne, które pomogą Ci zazielenić pomieszczenie, a to pozytywnie wpłynie na Twoje rachunki za energię i ślad węglowy na nadchodzące lata.Dowiedz się więcej o gruntowych pompach ciepła. Pompy te znajdują się pod Twoim domem i pompują naturalne ciepło ziemi, aby Cię ogrzać. Ten system może być kosztowny, ale pompy zużywają bardzo mało energii i mogą działać nawet do pięćdziesięciu lat. Zainwestuj w ten system, jeśli zamierzasz zostać w domu przez dziesięciolecia.Użyj ciepłej wody słonecznej. Instalując solarny system ciepłej wody, możesz wykorzystać energię słoneczną do podgrzania wody, której używasz do wszystkiego w swoim domu. Fantastyczne GreenTips, aby zwiększyć zaoszczędzoną energię

Sprawdzi się pod prysznice, zmywanie naczyń i pranie.

Jeśli martwisz się, że nie dostaniesz wystarczająco dużo słońca, możesz zainwestować również w mały, tradycyjny podgrzewacz wody.Pomyśl o wykorzystaniu wiatru do zasilania domu jako doskonałego źródła zielonej energii. Nie tylko wyjdziesz z sieci energetycznej, ale wiatr jest bezemisyjnym źródłem energii, którego podaż jest pod dostatkiem w wielu częściach świata. Koszt początkowy może być wysoki, ale oszczędności na dłuższą metę również są wysokie.Jeśli planujesz być ekologiczny w swoim domu, możesz rozważyć skontaktowanie się z dostawcą usług komunalnych, aby dowiedzieć się o dostępnych opcjach. Mogą mieć dla ciebie kilka świetnych sugestii. Jeśli nie mają dla Ciebie opcji, mogą skierować Cię tam, gdzie możesz ich znaleźć.Wymień swój piec na taki, który ma pieczęć Energy Star. Kupując wysokowydajny piec, możesz zaoszczędzić od 15 do 20 procent na miesięcznych kosztach energii. Możesz nawet uzyskać federalną ulgę podatkową, która pomoże pokryć koszt nowego pieca!Komputery stacjonarne wymagają dużo energii, więc dlaczego nie wybrać laptopa? Laptopy zużywają około 75% mniej energii elektrycznej niż komputery stacjonarne, zwłaszcza jeśli komputer stacjonarny jest używany do Internetu lub programów komputerowych. Dodatkowo możesz zabrać ze sobą laptopa, gdziekolwiek jesteś!Aby korzystać z zielonej energii, zawsze poddawaj recyklingowi puszki aluminiowe. Energia zaoszczędzona dzięki recyklingowi jednej aluminiowej puszki wystarcza do zasilania telewizora przez trzy godziny. Gdyby wszyscy po prostu poddawali recyklingowi swoje aluminiowe puszki, mielibyśmy do dyspozycji więcej energii do codziennego użytku i mniej marnowanej energii.Oszczędzanie energii jest jedną z najważniejszych rzeczy, które wszyscy możemy zrobić, aby uczynić świat lepszym miejscem. Pamiętanie o środowisku jest konieczne, aby zmniejszyć zanieczyszczenie i uczynić globalne ocieplenie mniejszym zagrożeniem. Pamiętaj o wskazówkach zawartych w tym artykule, aby uczynić swój dom bardziej zielonym!

Zamieszczono w: Blog