White Widow – nasiona marihuany

Nasiona whitewidow mają wielu zwolenników.

Ta pochodząca z Holandii odmiana sama w sobie posiada podgatunki, jakie powstały, gdy została ona rozprzestrzeniona po całym świecie. Premiera tej odmiany miała meijsce w latach dziewięćdziesiątych. Plotki sugerują, że odmiana ta była wynikiem selekcji prowadzonej przez całe lata, zaś jej równowaga genetyczna czyni ją atrakcyjną propozycją.

White Widow - nasiona marihuany

Nasiona marihuany odmiany White Widow

Jeśli interesuje nas hodowla roślin z nasion odmiany whitewidow, to należ pamiętać o kilku sprawach. W tym przypadku będziemy mieli do czynienia z rośliną osiągającą metr wysokości przy uprawie indoor lub nawet do dwóch metrów przy hodowli outdoor. Jak nietrudno sobie wyobrazić, nie jest to więc sala gabarytów adekwatnych do niewielkiej, pokojowej, kompaktowej hodowli ulokowanej w szafce. Zaletą tej odmiany są dobre plony i wzrost nad którym hodowca może panować. Feminizowane nasiona whitewidow potrzebują do wzrostu dużej ilości światła, dlatego nie można pozwalać sobie na jakiekolwiek w tej materii zaniedbania. Odmiana ta lubi najbardziej klimaty ciepłe, jakkolwiek jednak również na terenie Europy, w chłodniejszych okolicach, można hodować ją przy uzyskiwaniu przy tym satysfakcjonujących rezultatów.

Okres po którym odmiana whitewidow zakończy kwitnienie wynosi od ośmiu do dziesięciu tygodni, a co ważniejsze – ilość zaangażowania jakim musi wykacać się hodowca przy jej okazji nie jest zbyt duża. Z tego powodu wykorzystywana jest ona do trenowania przyszłych plantatorów.

Jej właściwości psychoaktywne są silne, zaś walory smakowe odpowiadają wielu osobom. Intensywny, czysty smak z nutą cytrusową powoduje, że odmiana whitewidow jest często wybierana. Jakkolwiek odmiana ta nie jest najnowszą, to w dalszym ciągu jej popularność utrzymuje ją na wysokim poziomie. Ponad dwie dekady temu została ona wyróżniona nagrodą dla najlepszej odmiany, zachowując od tamtej pory swoją pozycję wśród koneserów. Niesłabnąca sympatia znawców dla tej odmiany jest najlepszym dowodem jej atrakcyjnych walorów.