Rozwiązania e-mail marketingu, które pomogą rozwinąć Twój biznes

Czy masz problemy z uzyskaniem pożądanych rezultatów dzięki e-mail marketingowi? Chcesz skorzystać z e-mail marketingu, ale nie wiesz od czego zacząć? Ten artykuł może odpowiedzieć na Twoje pytania.

Czytaj dalej, aby znaleźć wskazówki i porady, które pomogą Ci bez względu na poziom Twoich umiejętności.Rozważ użycie szablonu, który pozwoli każdemu odbiorcy otrzymać spersonalizowaną wiadomość w pozdrowieniu. Ludzie przychylniej odpowiadają na e-maile adresowane do nich osobiście i są mniej skłonni do odrzucenia wiadomości. Ta personalizacja jest łatwa do wykonania i pozwoli wzmocnić relacje z Twoimi klientami.Jeśli wysyłasz e-maile do potencjalnych klientów, rozważ nakręcenie klipu wideo. Możesz spróbować wstawić wiersz w swojej wiadomości, który mówi im, aby zamówili teraz. Zakończenie wiadomości może informować te osoby, że mogą zostać klientem natychmiast po kliknięciu w podany link.Wysyłaj e-maile tylko do tych, których znasz. Wysyłanie wiadomości do osób, które nie są zaznajomione z Tobą lub Twoim produktem, może wyglądać jak spam. Będą się zastanawiać, czy cię znają i czy obchodzi ich to, co oferujesz. Prawdopodobnie usuną Twój e-mail, marnując czas wszystkich.Dostarcz swoim klientom przydatne wskazówki lub informacje w każdym biuletynie marketingowym. Pomyśl o biuletynie jako o okazji do wykazania się swoją wiedzą w swojej dziedzinie. Twoi klienci będą Ci bardziej ufać, gdy zobaczą, ile wiesz, i będą bardziej skłonni do kupowania od Ciebie produktów lub usług.Aby pozbyć się wszelkich obaw związanych ze spamem i upewnić się, że nikt z Twojej listy subskrybentów nie znalazł się tam przez pomyłkę, rozważ zastosowanie strategii podwójnej zgody. Twoja pierwsza wiadomość powinna wymagać pewnego rodzaju dodatkowej czynności, takiej jak odpowiedź lub kliknięcie linku, aby upewnić się, że czytelnik chce otrzymywać kolejne e-maile.Rozważ pogłoskę, że wyprzedaż dobiega końca. Wstaw oświadczenie, które mówi Twoim klientom, aby natychmiast zasubskrybowali, aby mogli skorzystać z tej sprzedaży. Rozwiązania e-mail marketingu, które pomogą rozwinąć Twój biznes

Zamknięcie e-maila może im powiedzieć, że nie mogą przegapić tej niesamowitej okazji i działać już teraz.Aby poprawić współczynniki czytania wiadomości e-mail, zaoferuj subskrybentom opcję wyświetlania biuletynów w postaci zwykłego tekstu lub HTML.

Zbyt wiele firm wysyła e-maile tylko w jednym formacie, zniechęcając mniej doświadczonych technicznie czytelników lub na przemian rozczarowując czytelników, którzy oczekują bardziej dynamicznej prezentacji. Oferowanie każdego biuletynu w obu formatach sprawia, że ​​jest on bardziej dostępny.Napisz treść swojej kampanii e-mail marketingowej dla ludzi, a nie oprogramowania. Jeśli tekst jest autentycznie przeznaczony do czytania przez ludzi, nie musisz się martwić, że filtry antyspamowe ożywią Twoje wiadomości. Nie używaj swojego słownictwa uroczego ani nadmiernie kreatywnego, próbując uniknąć filtrowania spamu.Postaraj się, aby wiersze tematu wiadomości e-mail były krótkie. Spróbuj utrzymać je około 60 znaków. W zależności od charakteru Twojej firmy, możesz ujść na sucho z dłuższym, o ile najpierw umieścisz najważniejsze informacje. To powiedziawszy, lepiej dla przeciętnego konsumenta, aby był krótki, słodki i na temat.Spraw, aby Twoje e-maile były zwięzłe. Nikt nie chce czytać kilku akapitów, podczas gdy wystarczyłoby ich kilka. W dzisiejszych czasach ludzie nie mają dużo czasu i możesz stać się persona non grata w ich skrzynkach e-mail, jeśli nie doceniasz kryzysu czasowego, z którym większość ludzi musi sobie radzić w dzisiejszych czasach.E-mail marketing może być niesamowitym narzędziem, ale jak wiele innych rzeczy, jest skuteczny tylko wtedy, gdy jest właściwie stosowany. W tym artykule znajdziesz wszystkie narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu. Odniesiesz sukces w mgnieniu oka, jeśli wykorzystasz to, czego się tutaj nauczyłeś!