Niezawodny i szybki mobilny serwis maszyn budowlanych

Obecnie maszyny budowlane są dość skomplikowane, posiadają wiele elektroniki, która ułatwia operatorowi pracę. Dlatego coraz trudniej dokonać naprawy maszyny we własnym zakresie.

Kiedyś wystarczył zestaw podstawowych narzędzi aby usunąć wiele usterek na placu budowy. Obecnie jest to trochę bardziej skomplikowane. Często zlokalizowanie usterki będzie wymagało podpięcia komputera wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem. Potrzeba także posiadać odpowiednią wiedzę oraz wszystkie niezbędne narzędzia. Wiele prac budowlanych odbywa się w miejscach trudno dostępnych, może być to przykładowo budowa drogi, w miejscu oddalonym od większego miasta. Wówczas dojazd naszym sprzętem, o ile jest to w ogóle możliwe będzie dość uciążliwy. W przypadku wielu maszyn niezbędne jest ich stałe serwisowanie i sprawdzanie. Wykonawcy robót budowlanych pracują pod presją czasu, często plany wykonania zlecenia są obliczone bez dużego zapasu czasu. Wiele umów może także przewidywać kary umowne za opóźnienia. Dlatego też jeżeli któraś z maszyn ulegnie awarii wykonawca robót budowlanych chce jak najszybciej usunąć.

Dobrym pomysłem będzie zatem serwis mobilny maszyn budowlanych, specjalista wraz z całym niezbędnym sprzętem i częściami zamiennymi przyjedzie na plac budowy i usunie usterkę. Kadra serwisantów składa się fachowców z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu maszyn budowlanych. Serwisanci uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach dzięki czemu znają wszystkie także najnowsze maszyny. Oczywiście przekłada się to bezpośrednio na skuteczność usług. Posiadają oni sprzęt niezbędny do wszystkim napraw, czy też serwisowania sprzętu. Diagnostyka maszyn odbywa się bardzo szybko dzięki czemu nie tracimy czasu podczas napraw. Serwis może być prowadzony w każdym miejscu na budowie, w hali produkcyjnej, czy też w gospodarstwie rolnym, czyli wszędzie tam gdzie pracuje ciężki sprzęt. Mogą być to maszyny budowlane czy też zaawansowany ciężki sprzęt przeznaczony dla rolnictwa.