Komfortowy hotel w Białymstoku

Niezwykły obiekt położony w niezwykłej okolicy, pośród lasu i śpiewu ptaków. Idealne miejsce na wypoczynek i rekreację oraz organizację przyjęć.

Położony w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu natury hotel Bobrowa Dolina to doskonałe miejsce na wypoczynek oraz regenerację w zielonym zaciszu. Miejsce na granicy Białegostoku, dzięki czemu pozostaje blisko przyrody, ale równocześnie zapewnia komfortowy i szybki dojazd z miasta. Z dala od zgiełku, w malowniczej okolicy pośród drzew, w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Obiekt to doskonały hotel w Białymstoku dla wszystkich tych, którzy poszukują nowoczesnego i  komfortowego noclegu w zaciszu. Turyści mogą liczyć na relaks w saunie, wędkowanie, grę w bilard czy grillowanie.

Biznes na łonie natury

Hotel Bobrowa Dolina jest doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe i imprezy firmowe. Świetnie nadaje się na organizację imprezy integracyjnej pod Białymstokiem bądź spotkanie z kontrahentami. Ponadto na terenie obiektu znajduje się 5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które z powodzeniem spełnią również rolę sal bankietowych. Idealnie nadają się one do organizacji jubileuszu czy oficjalnej uroczystości, ale także do organizacji szkoleń czy warsztatów. Położenie obiektu wśród natury sprzyja relaksującej atmosferze, co jest niekwestionowanym atutem miejsca.

Niezapomniane wesela

W hotelu organizowane są nie tylko imprezy firmowe, ale także wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne. Przyjęcia weselne pod Białymstokiem w Hotelu Bobrowa Dolina zapewniają piękne otoczenie przyrody i niezwykłą atmosferę. Puszcza Knyszyńska zachwyca swym pięknem. Na terenie obiektu znajduje się okazały ogród, w którym z powodzeniem organizowane są uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselne w ciepłych miesiącach roku. Hotel posiada jednak dwie komfortowe sale weselne, a położenie blisko Białegostoku pozwala na szybki transport. Wspomniane sale mogą pomieścić odpowiednio 80 i 200 osób, dzięki czemu możliwe jest zorganizowanie imprezy dla całej rodziny. Dla przyjezdnych gości w hotelu czeka 70 komfortowych miejsc noclegowych, co zapewnia niezwykłą wygodę dla przyjezdnych. Szczegóły dotyczące menu weselnego, ceny oraz atrakcji znajdują się na stronie https://www.bobrowadolina.pl/wesele-w-bialymstoku. Warto zaznaczyć, że na wspomnianych salach nie obowiązuje tzw. “opłata korkowa”, a na nowożeńców czeka prezent w postaci noclegu w komfortowym apartamencie.