Filtry a standardzie HEPA to absolutnie czyste powietrze

Wykorzystanie zastrzeżonej uszczelki wlewanej na miejscu i stożkowych aluminiowych separatorów zapewnia niższy spadek ciśnienia i dłuższą żywotność w porównaniu z innymi tradycyjnymi aluminiowymi separatorami HEPA.

Aluminiowy separator HEPA w aluminiowym korpusie jest tym, o czym myśli większość ludzi, mówiąc o filtrach w standardzie HEPA. Filtr HEPA jest rodzajem mechanicznego filtra powietrza; działa poprzez przepychanie powietrza przez cienką siatkę, która zatrzymuje szkodliwe cząstki, takie jak pyłki, sierść zwierząt domowych, roztocza i dym tytoniowy. Jeśli oczyszczacz powietrza jest wyposażony w filtr HEPA, działa wciągając powietrze do gęstego, papierowego filtra i zatrzymując w nim cząstki, aby nie mogły unosić się z powrotem w powietrze. Urządzenia oczyszczające do pomieszczeń HEPA są idealne dla osób cierpiących na astmę lub alergie, ponieważ mogą wychwycić do 99,97% cząstek, które podrażniają te problemy z powietrza. Filtr węglowy gromadzi zanieczyszczenia, które wytwarzają nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu. Filtr HEPA nie może tego zrobić. Jeśli chcesz świeżo pachnącego domu, najlepszym wyborem będzie oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym wstępnym i głównym filtrem HEPA. Ten gęsty filtr jest niesamowity w zatrzymywaniu alergenów, takich jak kurz, pyłki, pleśń i sierść zwierząt domowych. Ponieważ cząstki te są uwięzione w filtrze, nie ma możliwości, aby ponownie dostały się do przestrzeni powietrznej.

Dzięki temu pomieszczenie będzie świeże, czyste i bezpieczne. W rzeczywistości ten typ oczyszczacza powietrza jest uważany za najlepszy domowy oczyszczacz powietrza do prawie wszystkich zastosowań. Wreszcie, oczyszczacze powietrza HEPA są najdroższym rodzajem produktu, ponieważ filtr F9 jest bardzo zaawansowaną technologią, która działa wyjątkowo dobrze dla prawie wszystkich zanieczyszczeń. Kiedy kupujesz filtr powietrza, który wykorzystuje degradowany filtr HEPA, koszt użytkowania produktu będzie znacznie większy niż wybór filtra powietrza z filtrem stałym. Wynika to z faktu, że stały filtr można umyć i ponownie użyć.

Zamieszczono w: Dom