Rusztowania aluminiowe do prowadzenia prac na wysokości

Nowoczesne rusztowania, które możemy łatwo transportować, złożyć na zewnątrz lub też wewnątrz budynku, z pewnością doceni wiele firm budowlanych czy też remontowych.

Dostępne są rusztowania aluminiowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz niską wagą. Możemy oczywiście zastosować je na zewnątrz budynku w przypadku pracy związanej z elewacją czy też dachem. Dodatkowo można zastosować także wąskie rusztowania, które dobrze sprawdzą się w środku budynku.

Rusztowania aluminiowe do prowadzenia prac na wysokości

Wąskie rusztowania Boss Minimax

Możemy wykorzystać rusztowania w systemie Boss Minimax. Jest to rusztowanie, które charakteryzuje się maksymalną wysokością roboczą 7,8 m, szerokością 0,7 m oraz wysokością podstawy 1,7 metra. Są to rusztowania wyposażone w system jezdny, dodatkowo wyposażone są w hamulce. W tym przypadku montaż jest bardzo łatwy ze względu na łączniki zatrzaskowe do szybkiego montażu, jest to zestaw mobilny i kompaktowy. Odstępy pomiędzy szczeblami wynoszą 26 cm, dzięki czemu poruszanie się po rusztowaniu jest bardzo ułatwione. Tego typu kompaktowe rusztowania można przewozić samochodem dostawczym, czy też nawet dużym kombi.

Wąskie rusztowania bardzo dobrze sprawdzą się przykładowo na klatce schodowej, możemy łatwo dostosować je do określonej wysokości roboczej. Naturalnie są to systemy bardzo wytrzymałe, zapewniające duże bezpieczeństwo pracownikom, posiadają barierki do których możemy przypiąć uprzęże zabezpieczające. Dzięki lekkiej konstrukcji mogą zostać złożone w dość krótkim czasie przez dwóch pracowników, dzięki czemu nie będziemy musieli angażować wielu osób do pracy przy rusztowaniu. Podobnie możemy je łatwo zdemontować, po złożeniu zajmują małą ilość miejsca.

Firmy, które nie posiadają własnych rusztowań, mogą je obecnie wynająć, rusztowania mogą zostać dostarczone na miejsce wykonywanych prac, następnie są odbierane. Więcej informacji możemy uzyskać na stronie internetowej Rusztowania.Rentals/boss-minimax/. Z pewnością zastosowanie rusztowań Boss Minimax to doskonałe rozwiązanie w przypadku prac w wąskich pomieszczeniach.