Idealne ferie – wyjazd w góry

Krupówki to jedna z najbardziej znanych ulic w Polsce. Każdy wie, że jest w Zakopanem i że tam to, co najważniejsze w tym mieście się dzieje. Jeśli chcemy zjeść dobrze to gdzie idziemy?

Oczywiście, że na Krupówki. Co jeśli chcemy kupić coś regionalnego albo chcemy kupić markowe ciuchy? Również udajemy się na Krupówki, które już na nas czekają. Można tam zrobić sobie zdjęcie z misiem, z pieskami i czym tylko chcemy. Panuje tam ciekawa atmosfera, dlatego wiele osób właśnie tam zaczyna swoją przygodę z Zakopanem. Warto, zatem zarezerwować sobie na to czas. Musimy liczyć się z tym, że ten sam pomysł, co my ma tysiące osób, które właśnie teraz przyjechały na wakacje czy na ferie do Zakopanego. Tłumy są wszędzie, dlatego trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, a wtedy na spokojnie się wszędzie dostaniemy.


Luksusowe apartament na Krupówkach
Jeśli naprawdę kochamy Krupówki i nie chcemy się z nimi rozstawać to można na Krupówkach wynająć apartament. Takie apartamenty w górach są bardzo popularne i trzeba się spieszyć z ich rezerwacją, bo chętnych nie brakuje. Miejscem, które na pewno przypadnie nam do gustu jest Apartament Krupówki 16 Centrum. W apartamencie mogą spać cztery osób. Mieści się on na trzecim piętrze kamienicy tuż przy samych Krupówkach. Do dyspozycji mamy salon wraz z aneksem kuchennym, a do tego osobna sypialnia z łóżkiem małżeńskim, w której jest balkon. Z okna mamy widok wprost na Krupówki, a zatem jesteśmy dokładnie tam gdzie chcieliśmy i na pewno będziemy z tego powodu bardzo zadowoleni. Apartament posiada kominek, stolik kawowy, duży telewizor, narożnik jest w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Niczego nam tutaj nie zabraknie. Dokładny opis apartamentu z wolnymi terminami znajdziemy na apartamenty Zakopane centrum. Do oferty dołączone są zdjęcia, dlatego od razu przekonamy się czy to jest miejsce dla nas i czy spełnia nasze wymagania. Trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych turystów jest mnóstwo, bo to najlepsza lokalizacja w całym Zakopanem.