Branża budowlana w UK

Zapewne wiele polskich firm budowlanych przenosi się do UK i tam próbują swoich sił. To oznacza, że trzeba będzie się przystosować do prawa, jakie na wyspach obowiązuje i trzeba będzie się na tym znać.

Zapewne nie wszyscy wiedzą, że jest specjalny rejestr CIS, w którym nasza firma budowlana musi się znaleźć. CIS to specjalny system, który pozwala na regulacje rozliczeń oraz płatności pomiędzy wykonawcami i podwykonawcami. Wszystko jest wtedy jasne i nie ma żadnych wątpliwości. W Polsce również by się takie prawo przydało, ale jak na razie nie można na to liczyć.

To system, który został stworzonym przez urząd skarbowy, a zatem trzeba się do niego przystosować, bo inaczej możemy mieć poważne problemy finansowe, a na pewno tego nie chcemy. Skarbówka na bieżąco sprawdza czy firmy, które są w CIS wywiązują się ze swoich zobowiązań, a zatem żadne kombinacje nie wchodzą tutaj w grę i trzeba być uczciwym, a wtedy nie ściągamy na siebie niepotrzebnych problemów.

Korzystamy z systemu CIS

Nie jest to łatwe żeby w prawidłowy sposób się ze wszystkiego rozliczać, dlatego najlepszym dla nas pomysłem będzie skorzystać z księgowości w UK. To będzie nasza rodzima firma, która ma ofertę również w UK. Pomogą nam przejść przez to wszystko i dokładnie wytłumaczą nam, na czym to polega. Mając takie informacje oraz taką pomoc wiemy, że będziemy bezpieczni i na pewno na tym nam zależy. Można wtedy na spokojnie skupić się na prowadzeniu własnej firmy budowlanej i na zdobywaniu nowych klientów. Zysk będzie z tego naprawdę bardzo duży, dlatego już dzisiaj warto się z firmą księgową skontaktować. Gdzie znajdziemy taką firmę? Na samym początku warto będzie odwiedzić ich stronę https://cblfinance.co.uk/nasze-uslugi/ i wtedy przekonamy się, co nam oferują. Tam znajdziemy wszystkie potrzebne dane do kontaktu. Zadzwonimy i umówimy się na spotkanie, a wtedy będzie można wszystko uzgodnić i będziemy wiedzieć, na jaką pomoc z ich strony można liczyć. Bez pomocy księgowych w UK będzie nam bardzo trudno i lepiej nie utrudniać sobie zadania.